شرکت سبز محصول داتيس در سال 1385 تاسیس گردید. کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی کوثر واقع در استان البرز می باشد. زمینه اصلی فعالیت این شرکت واردات و ارائه انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک در شکل های جامد محلول درآب (موسوم به NPK) و مایع ویژه محلول پاشی می باشد. در طول چند سال گذشته به دلیل کیفیت بالا ، قیمت مناسب و تنوع تولیدات ، محصولات این شرکت با استقبال خوبی از طرف خریداران و مصرف کنندگان روبرو شده است .
در حال حاضر محصولات این شرکت با بیش از شش برند و با نام تجاری DATIS AGROCHEMICAL ارائه می گردد.

گواهینامه ها و استانداردها:
سبز محصول داتیس دارنده گواهینامه های بین المللی QAL Cert IMS ، ISO18001 : 2007 ، ISO14001 : 2015 ، ISO9001:2015 و دارنده نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE در تولید انواع کودهای کشاورزی

ما معتقدیم :
برای تأمین نیاز غذایی بیش از دو بیلیون ساکن زمین چاره ای جز استفاده از کود نیست.
کشاورزان کود به زمین اضافه نمی کنند، بلکه آن را جایگزین مواد غذایی می کنند که در هربار کشت از زمین خارج می گردد.
همه انواع کودها از طبیعت هستند و ساخته دست بشر نیستند. کشاورز بیش از هرکسی مراقب محیط زیست خود است…

ما نه اولین هستیم نه بزرگترین….
ما در شرکت سبز محصول داتیس تنها به کیفیت بالای محصولات خود مغرور و مفتخریم. ما از اعتماد شما به شرکت سبز محصول داتیس ممنونیم و امیدواریم شما از نتیجۀ این اعتماد راضی و خشنود باشید.

علائم تجاری ثبت شده
علائم تجاری زیر توسط شرکت سبز محصول داتیس در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت (Register) گردیده است. لذا هرگونه تقلید یا مشابه سازی پیگرد قانونی خواهد داشت.

توجه فرمائید که تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت سبز محصول داتیس دارای هولوگرام اختصاصی می باشند. لذا این شرکت به هیچ وجه در قبال کیفیت و اصالت محصولات فاقد هولوگرام مسئول نخواهد بود.